Bilgi

2016 Yaz Şort ve Ayakkabı Kombinleri

Yaz aylarının vazgeçilmezi ve bayanların giymeyi çok sevdiği kısa şortlar fiziğine güvenen bayanlarda çok şık durmaktadır. Aslında kadınlar için en başta evde rahatlık unsuru olsa da bir çok marka ve modacı tarafından şık bir şekilde sokak için tasarlanıp bayanların beğenisine sunulmuştur. Şort üzerine düz bluz, gömlek veya salaş bir tişört bularak kombinlemek şık bayanlarımız için oldukça basittir. Fakat konu ayakkabı seçimine gelince, doğru ayakkabıyı bulmak hepimiz için zorlayıcı olmaktadır.

  • 2016 Yaz – Şort ve Ayakkabı Kombinleri

Ayakkabı seçerken giyilen şortun model, renk ve kumaşı kadar, gidilecek mekan, zaman ve sokak modasının göz önünde bulundurulması önemlidir. Boy problemi yaşamayan bayanlar için bileğe kadar olan bağcıklı sandaletler güzel ve kibar bir tercih olabilir. Diğer yandan boy sorunu olan veya gittiği yerde dikkatleri kendi üzerine çekmek isteyen bayanlar tercih ettiği şortun altına yüksek topuklu ayakkabı giyebilir. Bu gittiğiniz yerde sizin daha zarif ve şık gösterecektir. Ancak az önce belirtildiği gibi, ayakkabı tercihinde gideceğiniz mekana ve zamana dikkat etmeyi unutmayın.

  • 2016 Yaz – Basit Şort Kombinleri

2016 yılının yaz aylarında iddialı markalar şort tasarımında başta kot olmak üzere, deri ve keten kumaşları da kullanmaya başlamışlardır. İki parçalık kıyafet kombiniyle kolayca şık olmanızı sağlayan kısa şortlar, oluşturduğunuz salaş yaz kombinleri dışında, şortunuzla aynı boyda olan blazer ceketleri tercih etmeniz sizi şık gösterirken modernliğinizi de gözler önüne serecektir. 2016 ayakkabı modellerinde ise sizi her zaman güzel ve tarz gösterecek bir ayakkabı bulmak mümkündür.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak