Bilgi

Angelina Jolie ve Brad Pitt’i hayat şartları ayırdı

Angelina Jolie ve Brad Pitt’i hayat şartları ayırdı

ÇOK ESKIDEN Hollywood’un misal çifti olarak gösterilen ve herkesin “ölüm onları ayırana dek” birlikte kalacaklarına inanılan Brad Pitt ve Angelina Jolie’yi fiilen “hayat şartları” ayırmış. Dahası bunu itiraf eden de Angelina Jolie’nin kendisi. Meşhur oyuncu geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda Brad Pitt ile neden ayrıldıklarını anlattı.

42 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie, Awards Chatter’a verdiği röportajda “yaşanmışlıkların” Brad Pitt ile ayrılmalarına sebep olduğunu açıkladı. “Geçtiğimiz 10 yıl içinde önce annemi kanserden kaybettim. Daha Sonra kendim kanser korkusu yaşadım. Bu yüzden önce göğüslerimi, sonra yumurtalıklarımı ve rahmimi aldırdım. Tüm bu süreç sahiden fazla zordu. Söylemesi bile kalp kırıcı fakat bütün bu yaşananlar bizim Brad ile yollarımızı ayırmamıza neden oldu” dedi.

İlişkimiz yıprandı

Angelina Jolie, Brad Pitt ile birlikte kamera karşısına geçtikyeri By the Sea adlı filmin de ilişkilerini düzeltmek için son bir baht olduğunu fakat bunu da kaçırdıklarını söyledi. Jolie, Pitt ile tanışıp birbirlerine aşık oldukları Bay ve Bayan Smith filmine gönderme yaparak şöyle konuştu: “Biz birlikte çalışırken tanıştık. Sonradan da birlikte çalıştık. Sanırım bu, bizim irtibat kurabilmemiz için iyi bir yol oldu. Sahiden bir takım açılardan öyleydi. Fakat bir takım açılardan da tam tersi.” Angelina Jolie, yıllar içinde yaşadıklarının ilişkilerini yıprattığını ve onları ayrılığa götürdüğünü anlattı.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak