Bilgi

Avatar 2 Full Hd izle

Avatar filmi bilindiği üzere tarihin en güzel animasyon ile gerçeği biribirine bağlamış olan filmleri arasında yayınlanmış olduğu birinci serisinde film büyük ses getirmişti. Mavi yaratıklar olarak bilinen filmin çok konuşulması aynı zamanda yapımcısının ve dünyanın gözünden kaçmayarak ikinci serisinin çekilmesine karar verildi. Animasyon filmleri genelde belli bir yaş grubuna hitap eder ancak bugün avatar filmine baktığımız zaman onun bir çizgi animasyon olduğunu söylemek neredeyse imkansız. Uzun kuyruklu karakterler kesinlikle çok güzel bir şekilde düşünülmüş ve tasarlanmış. Karakterimiz geçtiğimiz bölümde avatarlara yardım ediyordu ama avatar 2’ de nasıl bir senaryonun oluşturulduğu da aslına bakarsanız merak konusu olmuş durumda

Avatar 2 izle filminin vizyona giriş tarihi 2018 olarak belirlendi. 2009 yılında birinci serinin vizyona girdiğini düşünecek olursanız yaklaşık olarak 9 yıllık bir senaryo ve çekim aşamasının olduğu ortaya çıkıyor.  Avatar birde evrenin derinliklerine kadar inilmiş ve sınırlar iyice genişletilmişti. Bakalım 2’ de bizi nasıl bir sürpriz bekleyecek ve film birinci serideki etkisini devam ettirebilecek mi. Bu arada filmin başrollerinde ise ilk filmde gereçekten de aşina olduğunuz oyuncu Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Sam Worthington yer alıyor.

Keyfini sürdürebileceğiniz bu filmi izlemek için aynı zamanda sinemaya gitmenize de gerek yok. filmbildir.com sitesi filmin detayı hakkında sizlere her zaman daha geniş bir özet sunacaktır.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak