Bilgi

Baby Face Beauty ile cildiniz kışa hazır

Baby Face Beauty ile cildiniz kışa hazır

Soğuk havaların kendini hissettirmesi ile birlikte kadınların en büyük problemi ciltte oluşan kuruluk haline geldi. Cildin nemini kaybetmesi, tenin pul pul dökülmesine, ince kırışıklıkların ortaya çıkmasına ve hatta göz çevresinde morluğa neden oluyor. Bilhassa kadınların kışın makyaj yaparken cilt kuruluğu sebebiyle fazla sorun yaşadığını bildiren, İstanbul Estetik Güzellik Uzmanı Neslihan Argenç Taşkın, Baby Face Beauty yöntemi hakkında önemli bilgiler verdi.

cilt

Cildimizi koruma altına almalıyız

Kadınların cildini nasıl yaz aylarına hazırlıyorsa kış aylarına da hazırlaması gerektiğini belirten Neslihan Argenç Taşkın, “Özellikle biz cildimizi koruma altına alacak, nemlendirici solüsyonların cildimizin daha alçak katmanlarına nüfus etmesini sağlayacak uygulamalar tavsiye ediyoruz. böylece çabuk sonuçlar aldığımız ve dakikada 6.000 mikrokanal açabilen Baby Face Beauty yönteminden ve cildimizin su desteğini sağlayacak saf hyaluronik asit içerikli nem aşısından faydalanıyoruz. İki tedaviyle de cildin pürüzsüzlüğü, hafif kırışıklıkların yok edilmesini ve daha fresh bir görüntüye ulaşmasını sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Baby Face Beauty

Deri koruması aylar boyunca sürüyor

İşlemler hakkında bilgiler veren Argenç Taşkın, “Baby Face Beauty iki aşamada yapılıyor. Birincil aşamada; thulium lazer ışığı ile cildin yüzeyinde oldukça ufak çapta mikrokanallar açılıyor. 4-6 dakikalık thulium lazer uygulamasının arkasından ikinci aşamada; cildin ihtiyacına tarafından thulium lazer desteği ile açılan kanallardan, lekeleri tedavi edecek özellikte mahsul deri altına yediriliyor, sonrasında sıradan 10 dakika maske uygulaması yapılıyor. Nem aşısında ise operasyon yapılacak bölgeye uyguladığımız yerel anestezi sonrası fazla ince iğnelerle cilt içine minik enjeksiyonlar yapıyoruz. Tek seansta yapılan Işlem 15 -20 dakika gibi sürede tamamlanıyor ve tesir 6-9 ay kadar devam ediyor. İşlemin en hoş yanı bu süre sonunda cildin eski haline dönmemesi” dedi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak