Bilgi

Bal içeceği ile zayıflama

Sizde ayrıca fazla dinç hemde fazla leziz bir beslenme olan bal içeceği ile zayıflama sağlayabilirsiniz. Çabuk zayıflatan bu karışım ile kilo kaybetmek hem fazla nefis hemde basit.

Bal içeceği ile zayıflama

Bal içerisindeki yüksek beslenme değerleri ile mide rahatsızlıkları, kolesterol gibi bir fazla hastalığa iyi geliyor. Zayıflamaya etkisi de yoğun diyetlerden sonra oluşan istek krizlerine bir kaşık bal ile son diyebilirsiniz. Bir kaşık balda sıradan 65 kalori bulunur. Size aynı etkiyi sağlayacak en küçük kurabiye bile ortalama 120 ile 150 kaloridir.

Balı doğru gıdalar ile birleştirdiğinizde iştah kesici ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır. Sizde bal tarçın ve limon ile hızlı ve etkin bir zayıflama sağlayabilirsiniz.

Zayıflatan Bal İçeceği

Malzemeler
1 tatlı kaşığı bal
1 nehir kaşığı tarçın
Yarım limon suyu
Su

Hazırlanışı
Bir kadeh ılık suya tarçın ve limon suyunu ekleyin. Bu karışıma balı da ekleyin. Tamen karışması için ortalama 10 dakika bekletebilirsiniz.
Hergün tüketime uygundur.
Bu içeceğin içerisindeki malzemeler keza vücudunuzdaki toksinleri temizler hemde iştahınızın denetim altına alınmasına asistan olur. bununla birlikte metabolizmayıda güçlendirici etkiye sahiptir.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak