Bilgi

Binlerce Agar.io oyuncusu bu PvP’de buluşuyor!

Binlerce Agar.io oyuncusu bu PvP’de buluşuyor!

2 boyutlu olması ve tarayıcısı bulunan her işletim sisteminde çalışması gibi avantajlarıyla çokça sevilen agario oyunu, ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinden oyuncuları kendine çekmeyi başarmış bulunuyor.

ABD, Avrupa ve Global başta olmak üzere birçok farklı sunucuya sahip olan bu agario private serverına giriş yapmak tamamen ücretsiz. Siteyi açtığınızda sizi karşılayacak olan kutucuğa isminizi yazabilir, dilerseniz şekilli nick oluşturma aracını kullanarak farklılık da oluşturabilirsiniz. Ardından oyun içindeki yuvarlağa yerleştirmek üzere simge seçimini yapabilir, Play butonuna basarak da maceraya ilk adımınızı atabilirsiniz.

Agar.io oynarken dikkat edilmesi gerekenler

Her oyununun olduğu gibi Agar.io oyununun da kendine has bazı püf noktaları var. Fareyi kullanarak hareket ettirdiğiniz simgenin sürekli olarak büyümesini sağlamak istiyorsanız, yalnızca kendinizden küçük daireleri yutmak çözüm olmayacaktır. Aynı zamanda sizi yemeye çalışan dev yuvarlaklardan da kaçmanız gerekecek. Boşluk veya W tuşuna bastığınızda yönlendirdiğiniz daireyi bölüp ayrı ayrı hareket ettirebilmeniz de mümkündür. Genelde diğer oyuncuları yemek üzereyken bu hareketi kullanmanız tavsiye edilir.

Diğer oyuncularla da etkileşime geçin

En sevilen agario pvp’lerinin başını çeken playagario.org sitesinde vakit geçirmeye başladıkça, bu adreste ne kadar sıcak bir aile ortamının hakim olduğunu mutlaka fark edeceksiniz. Enter tuşuna basarak sizinle aynı sunucudaki diğer oyuncularla muhabbet edebilir, zamanın nasıl akıp geçtiğini hiç fark etmeden eğlenmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak