Bilgi

Casa De Playa Luxury Hotel & Beach

Çeşme de güneşin en güzel doğup battığı yerlerden biri olan Sakızlı Koy’un da bulunan Casa De Playa Luxury Hotel & Beach, 6 ay boyunca Tam Pansiyon Plus olarak hizmet veren nadide bir Çeşme otelidir. Denizin hemen kenarında kendine ait koyunda dinlenirken, manzaranızı masmavi deniz ve Yunanistan ın Sakız Adası süslüyor. Havaalanına 98 km, şehir merkezine ise 5 km uzaklıktadır. Özenle hazırlanmış odaları, birbirinden lezzetli yemekleri ile bölgenin en çok tercih edilen tesisleri arasındadır. Denize sıfır konumu ile gün boyu güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel aktiviteleri ve konuksever hizmetiyle Casa De Playa Luxury Hotel & Beach hizmetinizde.

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Tam Pansiyon Plus Konsept ÖzellikleriKahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında) (Set Menü)Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)* Havuz Bar (Alkollü-Alkolsüz içecek servisi)* Plaj Snack Bar (Piza-Pide-Hamburger-Makarna Alkollü ve Alkolsüz içecekler)* Plaj Bar (Alkollü – Alkolsüz içecekler ve Kokteyler)
Konsept saatleri dahilinde alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz olup konsept dışında kalan saatlerde içecekler ücretli sunulmaktadır.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak