Bilgi

Daha Fazla Kalori Yakmanızı Sağlayacak Egzersizler

Daha Fazla Kalori Yakmanızı Sağlayacak Egzersizler

Kilo saptamak için diyet tatmin edici olmayacaktır. Bölgesel kilo atamak için dürüst egzersizleri yapmalısınız. İşte daha fazla kalori yakmanızı sağlayacak egzersizleri sizin için hazırladık. Ast yağlarınızdan yada bacaklarınızdan şikayet ediyorsanız mutlaka uygulamanız gereken basit egzersizler.

Daha Fazla Kalori Yakmanızı Sağlayacak Egzersizler

Diyet yaparak kilo kaybedebilirsiniz ama dinç ve dengelenmiş zayıflamak için ezgersiz yapmalısınız. Kilo verdiğinizde aynada istediğiniz ince görüntünün oluşmamasından davacı iseniz bu adale oranınızın düşük olması olabilir. Kalori yaktıracak ve adale oranınızda çoğalma sağlayacak bu egzersizleri deneyebilirsiniz.

Tabi Yağlarını Eritin
Zayıflamaya başlasanızda ast yağlarınızdan kurtulmanız basit olmayabilir. Tabi yağlarınız için özel çalışma hareketleri yapmalısınız. Elinize aldığınız ağırlıklar ile her gün 20 kez 3 set halinde bu egzersizi çalışabilirsiniz.

Squat
Kalçanızın daha güzel görünebilmesi için yağları kas haline getirmeniz gerekir. Squat, sadece kalçanız için yok üst bacaklarınız içinde son derece etkili bir egzersizdir. Günde 3 defa 20 set halinde yapabilirsiniz.

Ayak Yağlarını İçin
Özellikle iç etap yağlarından davacı olanlar için en etkin egzersizdir. Bacaklarınızın hızlıca şekile girmesini sağlar. Diz problemleri olan kadınların özenli yapması gereken bir egzersizdir.

Sırtınızı Güzelleştirin
Sırt dekoltesi giymek istiyor fakat sırt yağlarınızdan şikayet ediyorsanız bu çalışma sizin için idealdir. Sporcu değilseniz sırt kaslarınız güçsüz olabilir. Kendinize uygun ağırlıkları uygulamak sizin için daha yerinde olacaktır.

Şınav
Başta kol ve ayak kasları edinmek üzere tüm vücudun sıkılaşmasını sağlar. Pozitif kilonuzdan rahatsızsanız o bölgedeki yağı adale haline getirebilmek için ideal bir yöntemdir. Ilk defa şınav çekiyorsanız kendinizi zorlamayın. Sayısını yavaşça arttırın.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak