Bilgi

Dekolte makyajının incelikleri

Dekolte bölgesine makyaj nasıl yapılmalıdır? Dekolte bölgesine makyaj yapmak istiyorsanız dekolte makyajının inceliklerini mutlaka okumalısınız.

Yaz aylarında açık giysiler giyerken yüzünüzde uyguladığınız fondötenin dekolte bölgeniz ile ahenkli olmasını karşılamak için benzer uygulamaları bu bölgede göstermek daha hoş ve bütünleşmiş bir manzara ortaya çıkmasını sağlayacaktır. İsterseniz kemiklerinizi belirginleştirerek daha ince bir görünüş yaratabilirsiniz. Kullanacağınız dürüst bronzer ile daha bronz bir görünümde yakalayabilirsiniz.

Bronz ve Aydınlatıcı Bir Pudrayla Yapabileceğiniz 5 Makyaj Hilesi için Tıklayın!

dekolte makyajı

dekolte makyajı

Dekolte Makyajının İncelikleri

Dekolte bölgenize kullanacağınız ürünler yüzünüze uyguladığınız ürünler ile aynı olmalıdır. Dekolte bölgenizde yağlanma varsa duş esnasında cildinizi mutlaka keseleyin. Yüzünüz ile renk farkı oluşmaması açısından uyguladığınız güneş kremlerini bu bölgede de uygulamalısınız. Dekolte bölgenizde kemikleri belirginleştirmek istiyorsanız kemik üstlerine koyu renkli bir bronzer uygulayabilirsiniz. Bu Nedenle kontür yapmış olursunuz. Eğer kolları ve sırtı açık olan bir elbiseniz varsa renk bütünlüğü açısından kullandığınız fırça yada süngeri işlem bittikten sonra kollarınızda hafifçe gezdirerek bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Eğer dekolte bölgenizde sivilce gibi problemler varsa kullandığınız fırçaları yüzünüzde uygulamayın. Tek fırçanız varsa yıkamadan yüzünüzde kullanmayın. Dekolte bölgenizde göğüslerinizi daha bütük uygulamak istiyorsanız göğüs üstlerine birazcık bronzer uygulayıp güzelce dağıtın.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak