Bilgi

Diyetin etkisini arttırmak için bunları yapın

Diyette daha pozitif kilo saptamak istiyorsanız ve çabuk kilo kaybı sağlamak istiyorsanız diyetin etkisini arttırmak istiyorsanız bunları yapın. Sağlıklı ve daimi zayıflama yolları.

Diyetin etkisini arttırmak için bunları yapın

Diyete başladığınızda daha eksik kalori aldığınız için zayıflamaya başlarsınız. Uygulayacağınız bir takım püf noktaları ile diyetin etkisini arttırabilirsiniz. Altın değerindeki bu yöntemleri deneyin. Diyette 2 katı kilo verin.

Diyetin Etkisini Arttıran Faktörler

Açık Hava Yürüyüşleri
Yaz geldi spor salonlarında tıkılı kalmak yerine daha pozitif oksijen ile daha artı yağ tutuşmak için açık hava yürüyüşlerini seçim edin.

Bir Durak Önce İnin
Ne dek hareket ederseniz o kadar kilo kaybı sağlarsınız. Akşam iş yada mektep çıkışlarında evinizdee bir durak önce inin. Atacağınız her adım size daha sağlıklı ve kuvvetsiz bir ceset olarak dönecektir.

Perhiz Düzeni
Uygulayabileceğiniz diyetleri seçin. Kendinize göre uyarlayın. Her insanın biyoloji ile ilgili saati farklıdır. Kendinize en uygun programı seçin. Tüketmeyeceğiniz gıdalarla batmış bir diyet listesini uzun süre uygulamanız mümkün değildir.

Kahvaltı
Enerjiye en fazla gereklilik duyulan sabah saatlerinde kendinizi aç bırakmayın. Piramit gibi kahvaltıda en fazla akşam ise az gıda tüketerek beslenin.

Sebzenin Gücü
Meyve yemek epeyce faydalıdır. Bilhassa diyetlerde ihtiyacınız olan şekerin karşılanmasına tezgâhtar olur. Artı meyve tüketimi şeker depolanmasına neden olabileceği için bazen meyve yerine domates suyu yada havuç gibi daha az kalori içeren sebzeler tüketin.

Acıkmadıysanız Yemeyin
Diyetlerde her saat başı birşey yemek yemek zorunda değilsiniz. O sırada kendinizi aç hissetmiyorsanız listede yer alan o bisküviyi yemenize gerek yoktur.

Suyun Tadını Değiştirin
Su içme alışkanlığınız yoksa diyetteki en az 8-10 kadeh su için kısmı sizi zorlayacaktır. Su şişeniz daima yanınızda olsun. İçine ara sıra bir dilim limon yada bir dilim elma ekleyin. Suyun tadı değişeceği için içmesi daha basit olacaktır.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak