Bilgi

Dr. Ender Saraç Göbek Eriten Hurma Diyeti

Ender Saraç’ın yeni gözdesi hurma diyeti hurmanın bütün zenginliklerinden faydalanarak yapılıyor. Hurma; tok tutması, şeker isteğinizi bastırması ve düşük kalorili olmasından dolayı tek başına bir diyet programı oluşturuyor diyebiliriz. Birçok diyeti deneyip sonuç alamadıysanız veya başladığınız diyetlerde miktar hesabı yapmaktan sıkılıp diyeti bıraktıysanız hurma diyetini mutlaka denemelisiniz.

Bir hurma 29 kaloridir. (Bilgi olarak belirtelim.)

İşte hurma diyetimizin listesi :

Öncelikle belirtmeden geçmeyelim, bütün diyetlere su ile başlanması tavsiye edilir çünkü vücudumuzdaki yıkım faaliyetlerinde su kullanırız ve bu yüzden bağırsaklarımız bol bol suya ihtiyaç duyar. Bu nedenle güne su içerek başlıyoruz.

Sabah: 7 tane hurma yanında 1 kase yoğurt(yağsız)

Öğle: 7 tane hurma yanında 1 kase yoğurt(yağsız)

Akşam: 7 tane hurma yanında 1 kase yoğurt(yağsız)

Hurma Diyeti

 

Eğer bu listeyi kaçamak yapmadan uygularsanız diyet sonunda 2-5 kg arasında kilo verebilirsiniz. Bir günde yediğiniz mucize meyve hurma hem sizi tok tutuyor hem de tatlı birşeyler yiyerek diyet yapmanın keyfini yaşatıyor. Ayrıca hurmada bulunan birçok vitaminin de sağlığınız için ne kadar önemli olduğunu unutmayın.

Vücudumuzdaki toksinlerden arınmak ve yağlarımızı yakmak için günde 2 litre su içmeyi asla ihmal etmiyoruz.Doktor Ender Saraç’ın tavsiye ettiği bu diyet sayesinde kilo veren kişilerin sayısı her geçen gün daha da artıyor. Kilo veren kişiler hem kendini zorlamadan hem de sağlıklı bir şekilde kilo verdiği için bu diyet hiçbir kuşku duyulmadan uygulanabilir. Sizde fazla kilolarınızdan mucize hurma diyetiyle kurtulup yaza fit bir vücuda sahip olarak girmek istiyorsanız bu diyeti mutlaka denemelisiniz!

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak