Bilgi

Emrah Yılmazın İnstagram Hesap Takipçileri

Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal ağlarda her geçen gün yeni isimler ün kazanmaya başladı. Son dönemlerde ise gerek giyim tarzı, gerek yakışıklı ve bakım olmasıyla dikkatleri üzerine çeken e_y_7 kullanıcı adıyla Emrah Yılmaz fenomen olan isimlerden biri oldu.

Emrah Yılmaz hakkında kişisel bilgilere ulaşmak istediğimizde sosyal medyada pek bir bilgiye ulaşamıyoruz. Ancak e_y_7 kullanıcı adıyla takipçi sayısını her geçen gün arttırmakta olan Emrah Yılmaz öncelikle giyim tarzı ve duruşuyla gençlerin hayranlığını kazanmış durumda. Genç bir kitlenin onu ve giyim tarzını örnek almasıyla İnstagram’da fenomen olan Emrah Yılmaz takipçilerini günden güne arttırmaktadır.

Emrah Yılmaz’a ait giyim tarzı ve kullandığı aksesuarları beğenen binlerce takipçisi için ve gerçekten bir erkeğe yakışabilecek en güzel kıyafetleri seçmeyi başaran Emrah Yılmaz’ın düşüncelerini merak edenler için ufak bir röportaj yapma fırsatımız oldu.

Emrah Yılmaz’a öncelikle instagram hesabının e_y_7 olmasının nedenini sorduk. Adının ilk ve son harfini simgelediğini belirten Emrah Yılmaz, spor yapmayı ve gezmeyi çok sevdiğini açıkladı. Antalya’nın en bilindik mekanların özellikle gece hayatında görebileceğimiz bir isim olan Emrah Yılmaz İnstagram’da tanınmış kişilerden biri oldu.

Giyim tarzıyla tüm dikkatleri üzerine çeken ve instagram’da sevilerek takip edilen Emrah Yılmaz son dönemde internet fenomeni olarak tanınan ünlü isimlerden biri oldu. Emrah Yılmaz sosyal medyada fenomen olmak gibi bir amacının olmadığı, kendi fotoğraflarını paylaşırken zamanla insanların ilgisini çeken başarılı bir giyim tarzı olduğu için kısa zamanda gelişen bir durum olduğunu belirtti. Her zaman şık giyinmeye özen gösteren Emrah Yılmaz bakımlı olmanın bir erkek için en büyük gereklilik olduğunu açıkladı. Okurlarımız için son zamanların ilgi odağı olan ve İnstagram’da takipçi sayısı her geçen gün artmakta olan Emrah Yılmaz’ın düşüncelerini öğrenip, merak edilen giyim tarzını sizlere sunduk. Sizde e_y_7 adresinden Emrah Yılmaz’a ait fotoğrafları inceleyerek kendisini takip edebilir, seçtiği kıyafet ve aksesuarları görebilirsiniz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak