Bilgi

En güncel ve yüksek kalitede filmler buradan seyredilir

2010 yılında gösterime girmiş olan Başlangıç filmi 2 saat 30 dakika sürmektedir. Filmin yönetmeni Christopher Nolan’dır film gerilim ve bilimkurgu tarzındadır. başrol oyuncuları Leonardo DiCaprio Marion cotillard ve Ellen Page’tir. Film Ayrıca İngiltere yapımıdır. Filmin konusu ise olağanüstü ve doğaüstü olayların yer aldı entrikalardan oluşmaktadır. Leonardo DiCaprio’nun başrol olarak oynadığı doğum Dop karakteri çok yetenekli bir hırsızdır. Bu hırsız uzmanlık alanı olan işini en güzel şekilde yerine getirmektedir ancak onun olağanüstü bir takım yetenekleri vardır. Çünkü rüyasında zihninin en karanlık ve savunmasız olduğu uyku sırasında bilinçaltındaki derinlikler ona yol gösterici kılavuz olarak bir takım ipuçları vermektedir. Bu sayede Dop, gizli sırları bilinçaltından çekip çıkarmaktadır. Çok nadir insanlar da görülecek bu yetenek sayesinde kurumsal casusluk yapma fırsatını yakalamıştır. Ayrıca bu durum Dop için çok daha büyük bir fırsat olmuş ve uluslararası kaçakçılığa bulaşmıştır. Bu yüzden de hayatında eşi dâhil her şeyden mahrum kalmıştır. Onu bu durumdan kurtarmak için karşısına bir fırsat çıkar. Hayatını ona geri verecek olan kişi ona bir imkânsızı başararak başlangıcı onu götürecektir. Yapılacak olan soygun bu başlangıç için çok önemlidir. filmin devamını ise izlediğiniz zaman gerçekten büyük bir keyif alacaksınız. Film izleyici ile buluştuktan sonra hep olumlu eleştiriler almış ve hemen herkes tarafından büyük bir beğeniyle izlenmiştir. Kendinizi keyifli bir film arıyor iseniz başlangıç tam olarak aradığınız bir filmdir. Film çok yüksek bir IMDB puanına sahiptir ve kusursuz olarak nitelendirilmektedir.

Daha çok eğlenceyi sevenler tarafından ilgi gösterilen ve seyredilen komedi filmleri son dönemlerde dram severlerin de ilgi gösterdiği filmlere dönüşmüştür. Özellikle gerçek olayların sahneye inmiş hali olan sokak halleri ile filmler çok komik olmakta, film boyunca nefeslerin tutularak saniye saniye filmin izlenmesini sağlamaktadır. Kişilerdeki gülme duygusu sebebiyle bu kadar büyük bir ilgi gören komedi filmleri, sadece film esnasında değil sonrasında filmin görüntüleri anlatılırken büyük bir ilgi görmektedir.

Bu ilgiyi değerlendirmek isteyen film siteleri de komedi filmleri kategorisinde izleyicilerin filmlerin en özel karelerine şahit olmasını HD film izle keyfiyle sağlamaktadır. Gerek sokak halleri gerekse de ev halleri, aile durumlarına ait en özel ve en farklı görüntüleri izleyicilerle buluşturmaktadır. Hafızalarınızı tazelemek üzere film sitelerini ziyaret ettiğinizde önceki yıllara ait nostaljik filmlerin seçimi, sizleri filmlerin en özel dakikalarına götürmektedir. Film sitelerinin çok zengin bir kategorisi olup bu kategoriler arasında yer alan filmler ayrıca yerli ve yabancı filmlerin derlenmesiyle oluşturulmuş özel bir kategoridir. İzlenme oranı yüksek olan filmlerin paylaşımından oluşmuş bu kategorilerde de nefesinizi tutarak izleyebileceğiniz filmler yer almaktadır. En az erkekler kadar bayanların da dikkatini çekebilecek olan sahneler kişilere büyük bir adrenalin yaşatmaktadır. İzlediğiniz filmlerden sonra eğlencenin devam etmesini istiyorsanız size sunulan seçenekler arasından yeni filmlere mutlaka göz gezdirmelisiniz ve dövüş filmlerine doymalısınız.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak