Bilgi

Hızlı Geçiş Kartları İle Gelen Kolaylık

 Hızlı Geçiş Kartları İle Gelen Kolaylık

 

Uzun yola çıkan tüm şoförlerin en büyük kâbusu gişelerdeki kartlı geçiş sisteminin oluşturduğu uzun kuyruklardır. Bu kartlı geçiş nedeniyle sıranın hemen gelmemesi hele de yaz aylarında arabanın içerisinde son derece bunaltıcı bir bekleyiş gerçekleştirmektedir.

 

Bu nedenle Ptt ve karayolları müdürlüğü bu uzun trafik kuyruklarının oluşmaması için tek çare olarak hızlı geçiş kartları gibi son derece kullanışlı bir çözüm önerisi üreterek son derece iyi bir hizmet gerçekleştirmişlerdir. Bu kartlarda hgs bakiye yükleme konusunda da oldukça iyi imkânlar sunan ptt ve karayolları müdürlüğü insanların en iyi şekilde yolculuk yapabilmesi için geniş imkânlar sağlamaktadır. Hgs kartlarının yüklemesini benzin istasyonlarında, bankalarda ve birçok markette gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hızlı Geçiş Kartları Bakiyeleri

 

Hızlı geçiş kartlarını tüm ptt şubelerinden ufak bir ücret karşılığında edinebilirsiniz. hgs yükleme konusunda çok fazla imkânınız olduğu için kartı edindikten sonra sadece aracınızın camına yapıştırarak kullanmanız kalıyor geriye. Kartınızı aracınızın camına yapıştırmak zorundasınız. Oradan sizi otomatik olarak görecek olan sistem sayesinde kuyruk ve sıra beklemeden direk geçiş yapabiliyorsunuz.

 

Hızlı Geçiş Kartları Edinme

 

Hızlı geçiş kartlarını ptt şubelerinden rahatlıkla edinebilirsiniz. Ancak bu kartları alabilmek için mutlaka aracın ruhsat sahibinin gitmesi gerekmektedir. Ruhsat sahibi olmayana verilmeyen kartları sadece araç sahipleri kendi araçlarına özel olarak alabilmektedirler. Sonrasında hgs yükle işlemi gerçekleştirmek için bankalardan ya da benzin istasyonlarından yardım alabilirsiniz.

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak