Bilgi

Huzur Nakliyat ile İzmir Evden Eve Nakliyat

Taşınma sırasında eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz nakliyat firmaları ararsınız. Genellikle evinizden taşınmanız gerektiğinde bundan en çok etkilenen eşyalarınız olur. Toplu olarak bir adresten diğerine nakledilen eşyalar bir şekilde yıpranmakta ve zarar görmektedir. Bu sebeple evinizi taşıyacak olan nakliyat firmasını seçerken çok dikkatli olmak gerekir ki eşyalarınız manevi değerini kaybetmeden yeni adresinize teslim edilebilsin…
Geçtiğimiz yıllarda İzmir evden eve nakliyat firmaları asansörlü sistem kullanmadan hizmet vermekteydi. Mobilyaların paketlenmesi sırasında kullanılan dayanıksız ve kalitesiz malzemeler eşya sahiplerine büyük hasarlarla geri dönmekte ve taşınma evresi oldukça can sıkıcı bir hal almaktaydı. 2016 yılının sonlarına geldiğimiz bu dönemde nakliyat sektörünün gelişimini 15 yıldır gözleyen bir firma olarak öncülüğümüzü devam ettiriyoruz. 2002 yılından beri nakliyat sektöründeki varlığımızı sürdüğümüz Huzur Nakliyat firmamız verdiği hizmetteki kalitesiyle müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüm personeli ile tam kadro görevlerini yerine getirmektedir.
İzmir evden eve nakliyat sektöründeki gelişmelere hakim bir firma olarak bizler eşyalarınızı güvenle yeni adresinize hiçbir zarar gelmeden taşıyoruz. Özel sigorta şirketi tarafından korunan evinizdeki tüm eşyalar eksiksiz ve hasarsız şekilde yeni adresinize teslim edilmektedir. Bundan bu kadar iddialı olmamızın sebebi ise işimizi yılların verdiği tecrübe ile profesyonel olarak yapıyor olmamızdır.
Evden eve nakliyat işlerinde taşınmak isteyen birçok bireyin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ağır ve iri mobilyalarınız asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde çizilmeden, darbe almadan, en ufak bir hasara maruz kalmadan taşınmaktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgilenmek isterseniz bize izmirnakliyatevdeneve.com adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak