Bilgi

İclal Kültürlü gözyaşlarını tutamadı

Oyuncu ve yazar İclal Açık Fikirli, bir programa konuk oldu. Dostça açıklamalarda bulunan İclal Aydın, hayatında yaşadığı bir takım anıları ilk kez programda paylaştı. İclal Aydın üç sene önce tanışıp evlendiği yönetmen Efe Kubilay ile çocuk istediklerini, fakat üç yıldır sancılı süreçlerden geçtiklerini açıklama etti. Yaşadığı bu süreçte fazla zor zamanlar geçirdiğini öncelikle açıklayan İclal Okumuş ‘‘Efe ile bir çocuğumuz olsun istiyoruz. Hamile kalabiliyorum. Üç yıldır üç defa denedik fakat maalesef 12. haftaya geldiğimde gebelik sürecim sonlanıyor” dedi.

Gözyaşlarını tutamadı

sıkça hekim kontrollerine gittiğini söyleyen İclal Aydınlatılmış, ”Doktorum tüp bebek yöntemiyle denememizi öneriyor, ama ben doğal yollarla olsun istiyorum. Çünkü diğeri de riskli ve o vebali şimdilik almak istemiyorum” şeklinde konuştu. Gözyaşlarını tutamayan İclal Aydınlatılmış, ”Eşimin hiç çocuğu olmamış. Beraberliğimizin bir meyvesi olmasını bu yüzden çok istiyoruz” dedi.

‘Kalbini kırdığım tüm kadınlardan özür dilerim’

İclal Aydın, yıllar önce kızı Lal’e hamileyken yaşadığı bir anıyı da paylaştı. İclal Okumuş, ”Kızıma hamileyken rutin kontrollere gittiğim sırada asansörde ağlayan bir çiftle karşılaştım. ‘Ne oldu?’ diye sorduğumda bebeğinin kalbinin durduğunu ve hamileliğinin sonlandığını öğrendim. Ben bunu köşemde iyi niyetle paylaşmıştım fakat sonrasında fazla pişman oldum. Çünkü hanımefendi benim okuyucummuş ve bana bir zaman sonra mektup yolladı. Dinç bir evlat dünyaya getirdiğini anlattı. O zaman anladım ki ben onun kalbini kırmışım. Buradan özür diliyorum tekrar” dedi.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak