Bilgi

İzmir Oto Kiralama Firması

Mayıs ve Haziran aylarının gelmesinden dolayı kiralık araç arayışına giren birçok yerli ve yabancı müşterilere izmir araç kiralama hizmeti veren Viaydi Rent A Car
birçok gurup aracı kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.Sizlere Oto Kiralama Alananındaki izmir’in kiralık araçları konusunda rakipsiz firma hakkında kolay rezervasyon ve
avantajlı olarak nasıl kiralama yapabileceğinizden bahsedeceğiz.

izmir rent a car firması olan şirket hem konak ayrıca gaziemir ve izmir oto kiralama konusunda müşterilerine belirttiği tarih saatte vaad ettiği aracı zamanında ve eksiksiz
olarak teslim etmektedir.Şirketin internet sayfasına viaydirentacar.com’a tıklayarak ulabileceğiniz gibi aşağıdaki adres ve telefonlardan kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Peki Neden izmir Rent A Car Firması olarak Viaydi Rent A Car’ı Tercih etmelisiniz.

Şirketin kuruluşu 1995 olup,birçok kiralık arabasını her 20.000 km de değiştirmektedir.Buda kullanıcılara sürekli olarak sıfır araç konforu yaşatarak memnun bir hizmet almanızı saylayacaktır.
Ayrıca tam kaza sigortası satın alarak oluşabilecek hasarlarda hiçbir ek ücretle karşılaşmazsınız,güvenle aracınızı kullanır sehahatinize içiniz rahat devam edersiniz.

İzmir Araba Kiralama Taleplerinizde sizlere sundukları araç portföyü oldukça geniş olup,aklınızda olabilecek birçok aracı bulabilirsiniz,bunun web sayfasındaki araç filosuna tıklamanız yeterli olacaktır.
Ayrıca sürekli olarak facebook , twetter ve google plus sayfası ile indirim kampanyaları oluşturduklarından sayfalarını beğenip takip etmeniz durumunda,süper fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Düğün ve Organizasyonlarınızda kullanmak üzere,üst gurup mercedes ve bmw tarzı araçları bulabileceğiniz şirketin tüm adres ve telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

Adres : Kültür Mah. 1375 Sokak No : 6/E Alsancak Konak / İzmir

Merkez : 695 Sokak No : 99/D Gaziemir / İzmir Şube: İzmir Hava Limanı İç Hatlar

Tel : 0232 313 01 13 Çağrı Merkezi : 0850 380 01 80 Cep : 0553 545 76 76

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak