Bilgi

Joyetech Elektronik Sigara ve Likitleri

Hemen hemen her 10 kişiden 6′ sının sigara kullandığı günümüzde kamu spotları, sigaraların üzerinde ki bilgilendirici yazılar veya sigara bıraktırma merkezleri her ne kadar faydalı olsa da sigara kullanımında ciddi bir azalma olmamıştır. Ortalama günde 5-7 adet içen bir insan sağlığını ciddi bir şekilde riske atmış demektir.

Akciğerlere oldukça zararı olan sigara çektiğiniz her nefeste doğrudan zararlı maddelerin akciğerlerinize gitmesini sağlar ve bu da ciddi bir zarara uğratır. Aynı zamanda kansere yakalanma riskini neredeyse yarı yarıya arttıran sigara tat alma duyusunu azaltır, gırtlakta yanma yapar, ses tellerine zarar verir ve daha birçok etki meydana getirir. Joyetech elektronik sigaralar ile sağlığınızı riske atmadan nikotin ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Uzun zamandır faaliyet gösteren joyetech.site firması elektronik sigara, joyetech likit, yedek parçalar, atomizerler, batarya (pil) satışı yapan bir e-ticaret firmasıdır.

Joyetech elektronik sigara içeriğinde neler vardır?

Joyetech birçok renk seçeneği ile satışı olan bir elektronik sigaradır. Fiyat aralığı diğer sitelere göre oldukça düşük olan joyotech tamamen müşteri odaklı satış yapan bir firmadır. Ortalama fiyatta bir elektronik sigara aldığınızı varsayarsak paket içeriği şu şekildedir; 650 mAh batarya, 1 adet clearomizer, şarj aparatı, başlık, likit aroma gibi parçalar bulunmaktadır.

joyetech likit nedir?

           Joyetech elektronik sigara likit, aromadır. Elektronik sigaranızın içine koyduğunuz aroma istediğiniz tatlarda olabilir. Sıvı olan ve genelde 30 ml tüplerde olan bu aromalar vanilyalı, çikolatalı, karamelli, orman meyveli, elmalı gibi çeşitlerde olabilmektedir ve denemek için en fazla tercih edilen aromalar kokusunun daha etkili olması nedeniyle vanilyalı ve kırmızı meyveli aromalar tercih edilmektedir.

Elektronik sigara faydaları nelerdir?

Elektronik sigara normal sigaraya göre oldukça az zarar vermektedir. Genelde kullanıcıların dudak ve el tiryakiliği olduğundan dolayı sigarayı bırakamadıkları ve elektronik sigara ile sigarayı bırakarak elektronik sigaraya yöneldikleri gözlemlenmiştir. Bu durumun ana sebeplerinden biri de sigara kullanımının kapalı alanlarda kısıtlı olmasıdır. Kapalı alanlarda sigara içilememekte ve bu nedenle insanlar elektronik sigara almaktadır. Elektronik sigarayı avmlerde, kapalı alanlarda sınırlama olmadan kullanım serbestliği vardır.

Uygun ödeme seçenekleri ve taksit imkânıyla satın alma seçeneklerine sahip olan elektronik sigaralarda dikkat etmeniz gereken noktalardan biride kalitesidir. Kaliteli olmayan bir ürün sizi tatmin etmeyeceği gibi sigaradan daha zararlı bir ürün olabilir. Bu nedenle en uygun ürünlere göz atarken biraz dikkatli olmakta fayda vardır. Çevreye kötü koku vermeyen elektronik sigaralar aksine güzel bir koku vererek rahatsız etmemektedir.

Joyotech.site adlı web sitesinde aynı zamanda atomizerler de satılmaktadır. Atomizerler elektronik sigarada ki likidi ısıtır ve aroma tadını hissetmenizi sağlar. Ek olarak telefon ile de sipariş verilebilir ve istenilen ürün kodu söylenerek kapınıza kadar gelebilir. Ödemeler ise kredi kartı, kapıda ödeme ile yapılmakta ve ürünler garanti altına alınmaktadır.

Elektronik sigara çeşitleri nelerdir?

Elektronik sigara çeşitleri mevcuttur. Bunlar fiyat, tasarım ve boyut kriterlerine göre değişmektedir.

-Joyotech elektronik sigaralar

-Eleaf elektronik sigaralar

-Kangertech elektronik sigaralar

Olmak üzere 3 ayrı grupta satılmaktadır. En fazla tercih edilen elektronik sigara grubu ise Joyetech elektronik sigaralarıdır. Hem tasarımındaki incelik hem de kullanım kolaylığı nedeniyle en çok satılan ürün olmayı başarmıştır.

Elektronik sigara kullanımı ise çok basittir. İlk olarak aromasını dolduruyorsunuz. Bu elektronik sigaranızın modeline ve likit aromanın nereden doldurulduğuna bağlı olarak değişmektedir. Genelde likit aromalar tüm elektronik sigaralarda cam bir kısımda olur ve aroma oradan görünür. Böylelikle aromanın ne kadar kaldığını kullanıcı görebilmektedir. Kullanımınıza bağlı olarak azalan aromanın bitmesi durumunda yanınızda 30 ml likit aromalardan taşımanızda fayda var. Bittiği zaman genelde hepsinde aynı yerde olan likit aroma doldurma yeri, gövde kısmında olur ve buradan açarak hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz.

Doldurma işleminizi tamamladıktan hemen sonra düğmesine basarak açılmasını beklemelisiniz. Açıldıktan sonra ısınacaktır. Burada devreye giren atomizerlerdir. Atomizer siz power düğmesine bastığınızda harekete geçer ve gövde ile aromayı ısıtmaya başlar. Atomizer ısıtma işlemini yapmazsa elektronik sigaranızdan duman çıkmayacaktır. Bu nedenle elektronik sigaranızdan çıkan dumanın azalması durumunda veya hiç çıkmaması durumunda öncelikle atomizerin iyi çalıştığından emin olun. Daha sonra sorun devam ederse satın aldığınız yer ile görüşerek durumu bildirin. Satın aldığınız tarihe göre garanti süreniz geçmediyse elektronik sigaranızın atomizeri için garanti servisinden destek alabilirsiniz. Garanti süresi dolduysa bile bu hiç sorun değil.

Satılan yedek atomizerler mevcuttur. Satın aldığınız yerden veya başka bir yerden atomizer temin ederek uygun şekilde elektronik sigaranıza yerleştirerek kullanımınıza devam edebilirsiniz. Genelde elektronik sigaraların kullanım saati kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak azalmakla beraber ortalama 3 – 6 saat arasında bir pil ömrü vardır. Fakat kullanımınıza bağlı olarak bu 7 – 8 saati de bulabilmektedir. En sağlıklı yöntem olarak cihazı gün içerisinde kullanmadığınız zamanlarda şarja takmanız olacaktır. Kullanırken şarja takmanız önerilmemektedir. Zaten birçok cihaz da şarjdayken çalışmamaktadır. Bu elektronik cihazların tümünde geçerli olup cihaza zarar vermektedir.

Yedek batarya kullanımı ise şu şekilde olmaktadır; çok sık seyahat ediyorsanız ve cihazınızı sürekli şarj edemiyorsanız yedek bir batarya alarak power bank ile şarj edip kullanmış olduğunuz elektronik sigarada ki şarj bittikten sonra yedek bataryanızı takarak şarj probleminizden kurtulabilirsiniz. Yedek batarya ve piller ise elektronik sigaranızı satın aldığınız yerlerde veya farklı elektronik sigara satışı yapan mağazalarda, web sitelerinde bulunabilir.

Joyetech elektronik sigara veya elektronik sigara yedek parça, aksesuarlar için ödeme seçenekleri ve teslimat seçenekleri oldukça geniş tutulmuştur. Kargo firmasına teslim edilen ürünün ücretini kargo firmasında çalışan size paketinizi getiren kuryeye teslim edebilirsiniz. Yani kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz. Yine kargo firmasından gelen motorlu kurye ile teslim edilebilir. Bu seçenek saat 14. 00 \’ a kadar verdiğiniz tüm siparişler için geçerlidir ve saat 14.00′ a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargolanarak aynı gün size teslim edilir. Bu seçenekte sadece İstanbul bölgesinde ki siparişler için geçerlidir ve yalnızca nakit ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Yani ödeme alacak olan kuryeye kredi kartı ile ödeme yapamazsınız.

Havale, EFT seçeneği ile ödemede ise kargolama süresi 24- 48 saat olarak değişmektedir. Havale veya EFT’ niz firmaya ulaştıktan sonra 1-2 gün içerisinde kargoya teslim edilir ve size kargo takip bilgileri verilir bu şekilde takip edebilirsiniz.

Hakkındaki şikâyet sayısı diğer firmalara nazaran neredeyse hiç olmayan joyetech tamamen müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Herhangi bir memnun olmama durumunuzda ürünler ile ilgili öneri veya şikâyetlerinizi iletebileceğiniz bir telefon numarası ve sizinle ilgilenebilecek bir müşteri temsilcisi mutlaka vardır. Bu nedenle çok fazla satışı olan joyetech elektronik sigaraları insanların birbirine önermesiyle gittikçe satışları arttırmıştır. Uygun fiyat ve güvenilir firma profilini tamamlayan elektronik sigara satışı bulunan firma ürünlerinde en kaliteli malzemeleri kullanarak kullanıcıların olumsuz yorumlarını engellemek istemiştir.

Kullanım ömrü diğer markalara göre çok daha fazla olan joyetech elektronik sigaralar ve joyotech likit aromalar uzun süre kullanılmasından dolayı tercih edilmiştir. Özellikle joyotech likit aromalar çok çabuk bitmemektedir ve bittikten sonra web sitesinden güvenilir ödeme ve hızlı kargo ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak