Bilgi

Kaliteli Eğitim İçin Avusturya

Kaliteli Eğitim İçin Avusturya

İyi bir eğitim almak herkesin hakkıdır. Gelecek planlarınızı yaparken iyi bir okul bitirmek her zaman önemlidir. Yabancı dil eğitiminin yanında çeşitli sertifikasyonlar ile daha çalışırken iş hayatına başlamak önemlidir. Rekabetin arttığı 2000’li yıllarda gelecek planlarınızın içinde yabancı dil ve olsa bile iyi bir okul okunmadığı takdirde bu durumda sizi kurtarmıyor. İhtiyacınız olan sıradan bir okul yerine Avustralya Dil Okulları gibi yabancı dilin merkezinde bir okul gereklidir. Hem yabancı dilinizi insanların anadili olarak kullandıkları yerden öğreneceksiniz hem de pratik yapmak gibi bir durumunuz kalmayacak. Kaliteli hizmet anlayışı ile Avustralya’da Master kaliteli eğitimin verirken alanında uzman ekibiyle iyi bir okulun nasıl olacağını gösteriyor. Yurtdışı eğitim otoriteleri tarafından da kabulürlüğü olan okulumuz yeni dönemde de öğrencilerini sınavla almaktadır.

Dil okullarının yanı sıra Avustralya’da Üniversite imkânsız değildir. Başarılı öğrencileri eğiterek daha başarılı hale getirmektedir.  Zaten Avustralya’da Dil okullarından mezun olanların rahatlıkla girdiği üniversitelerimize yurtdışından da sınavlarla öğrenci alınmaktadır. Avustralya’daki üniversitelere başvuru için bazı belgeler istenmektedir. 3 yıl üniversite eğitimi için başvurularda okulu seçme sebebinin anlatıldığı yazı istenmektedir. İngilizce yeterliliğinizi gösterir belge, ÖSS sonuç belgesi, eski okulundan alınacak not durumunu gösterir belge ve tabi referanslar. Avustralya’da üniversite okumak kaliteli olduğu kadar belli miktar parada gereklidir. Okula başvuru kayıtlardan 3 ay önce başlamaktadır.

 

Avustralya’da 3 yıl üniversite eğitimini başarı ile bitirdikten sonra dileyen herkes Avustralya’da master yapabilmektedir. Türkiye’de üniversite eğitiminden sonra yabancı dil yeterliliği için YDS’ ye girme şartı aranırken bizim üniversitemizde yabancı dil bilmeyen kalmadığı için böyle bir durum söz konusu değildir. Hem zaman kaybına neden olmamaktadır. Sadece kişinin isteği üzerine kayıt yaptırılır ve 1,5 yıl ile 2 yıl arasındaki süren eğitim süresi ile eğitim sisteminizi zirvede bitirebilirsiniz. Neden Avustralya’da eğitimi seçeceksiniz diye sorular geliyorsa diyoruz ki dünya genelinde kalite bakımından kabulürlüğü olan okullarımız bittikten sonra verilen 2 yıl çalışma izni ile hayata hazır hale getirdiğimizi söylüyoruz. Hem kalite, hem zaman kaybı olmadan tecrübeyle okulumuzdan ayrılabilirsiniz.

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak