Bilgi

Kusursuz Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Araç satın almanın zorlulukları ve yükleri ile uğraşmadan daha uygun ve avantajlı yollarından biri uzun dönem araç kiralamadır. Uzun dönem araç kiralama sayesinde satın almak yerine bireysel kiralama yapabilirsiniz. İster şahsınıza kiralayabilirsiniz isterse de şirketinize araç sayısı gibi bir probleminiz de olmaz ister 1 araç ister 1000 araç talep edebilirsiniz örnek verilmek gerekirse sigorta, vergi, bakım, plaka basım, bakım onarım, kasko, verilen emek, kaybedilen zaman gibi maddi manevi yük getiren işlerden tasarruf edersiniz.

Tüm bu örneklerden sonra yıllık araç kiralama yani uzun dönem araç kiralama sektöründe hizmet veren Reis Bireysel Kiralamadan bahsetmek gerekirse tam da bu noktada tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek size araç kiralama hizmetinin yanı sıra profesyonel bir şekilde destek verebilecek kiraladığınız günden bitiş gününe kadar danışmanlık hizmeti de almış olursunuz. Kaliteli, güven veren pratik, alanında uzman kadrosu ile Ankara merkezi olmak ile birlikte Türkiye’nin tüm illerinde 2000’in üzerindeki geniş araç filosu ve uygun fiyat seçenekleri sayesinde sorunsuz bir işlem almış olursunuz.

6Reis Bireysel Kiralamanın en cazip gelen noktalarından biri ise müşterilerin e 7/24 olarak hizmet sunmalarıdır nasıl mı oluyor? İnternet sitelerinde bulunan canlı sohbet sistemi sayesinde anlık olarak konuşabilir kiralık araçlar ile ilgili dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Aynı zamanda araç listelerinin alt kısımlarında her araca ait özel iletişim formu bulunuyor, Forum’a isim soy isim yazıldıktan sonra canlı sohbet ekranına ilgilendiğiniz araç ile beraber bağlanabiliyorsunuz. Kısacası tüm hizmetlerden tüm işlemlerden önce müşteri memnuniyetinin en ön planda olduğunu görebiliyoruz.

Reis Bireysel Kiralama ’da Fiyatlar Nasıl?

Bu firma filo araç kiralama hizmeti haricinde Opel yetkili bayisi ve servisidir. Otomotiv sektöründe uzun yıllardır bulunduğu konumu bozmadan önceliği müşteri memnuniyeti ilkesi ile hızla ilerlemeye devam ediyor. Kiralama süresine göre değişen fiyatlar yine de çoğu yerde avantajlı olarak karşınıza çıkıyor uygun, ucuz ve avantajlı ve aralıklarla oluşturulan kampanyalar sayesinde araç kiralama fiyatları en uygun şekilde karşınıza çıkar. Reis Bireysel Kiralamanın kiraya verdiği tüm araçlar 0 km olup 6 ayda bir yenilenmektedir. Daha detaylı bilgi almak için ve anlık olarak sorularınıza yanıt bulmak için http://reisbireyselkiralama.com adresine gitmeniz yeterli olacaktır.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak