Bilgi

Mustela Cradle Cap Cream

                                                     Mustela Cradle Cap Cream

Kozmetik alanında yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri neticesinde, cilt tiplerine özel olarak çeşitli ürünler piyasaya sürülmektedir. İnsan, doğası gereği genetik faktörlerin de etkisi ile çeşitli cilt tipine haizdir. Cilt tipine uygun olan ürünü tüketmek, doğru sonucu elde etmekte etken bir çözüm yoludur. Özellikle yenidoğan bebeklerde daha spesifik cilt sorunları da gözlemlenebilmektedir.

 

Dermokozmetik alanında üretilen ürünlerin ana hedefi, spesifik cilt sorunlarının giderilmesidir. Dermokozmetik ürünler, yalnızca eczanelerden temin edebileceğiniz ürünlerdir. Dermokozmetik ürünler, reçete ile satılmaz.

 

Ne İçin Kullanılır?

 

Özellikle yenidoğan bebeklerde karşılaşılan derideki pullanma sorununu gidermek için kullanılabilecek bir ürün olan Mustela Cradle Cap Cream, dermokozmetik bir üründür. Atopik dermatit cilt tipinde sıklıkla rastlanan, derinin dış yüzünün pullanarak dökülmesini engellemeye yönelik bir üründür.

 

Klinik Çalışma

 

Klinik olarak test edilmiş bir üründür. Pediatrik olarak kontrol edilmiş 60 bebek üzerinde, 3 ayın altındaki bebeklerde, 15 gün süre ile klinik test çalışması yapılmıştır ve test yüzde 95 oranında başarı sağlamıştır. Yine klinik test çalışmalarının sonucu göstermiştir ki, ürün, yüzde yüz oranında nemlendirme ve yine yüzde yüz oranında cilt yüzeyinde pürüzsüzlük sağlamıştır.

 

Nasıl Kullanılır?

 

Ürünün özellikle gece yatmadan önce kullanılması tavsiye edilmektedir, fakat gün içerisinde de kullanımı mümkündür. Cilt yüzeyine masaj hareketleri ile günde bir kez sürülerek kullanılır. Bir gece bekletilir ve ertesi gün şampuan ile cilt yıkanır. Krem kıvamında olan ürün son derece etkin bir üründür. Düzenli kullanıldığı taktirde derideki pullanmayı önler ve gözle görülür bir iyileşme sağlar. Deride yumuşaklık gözlemlenecektir.

 

Sanal mağazacılık sektöründe, birçok mağazada bulabileceğiniz bir üründür. Ürünün dışı beyaz ve yazıları mavi renktedir. Tüp halinde satılmaktadır ve tüpün hacmi 40 ml’dir. Ürün, paraben, fitalat ve parfüm içermez özelliği ile allerjik cilt tipleri için uygundur. Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Doğal orijinli bir üründür.

 

Ebeveynler ürünü doğumun ilk gününden itibaren güvenle kullanabilirler. Bebeklerinin derisinde var olan pullanma sorununu kısa sürede ve kesin olarak çözüme kavuşturmak isteyen ebeveynlerin tercihi bu dermokozmetik üründen yana olmalıdır.

 

https://www.dermoeczanem.com/mustela-cradle-cap-cream-40ml-sac-bakim-kremi

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak