Bilgi

Nail art için en pratik 6 yöntem

Özellikle mevsim yaz olunca tırnaklarımızı rengarenk tonlarla süslemeye bayılıyoruz! Tabii ki farklı desenler, şekiller, sembollerle de ilginç tırnak görünümlerine imza atabilirsin. Eğer nail art yapmanın zor olduğunu düşünüyorsan, belki de bu yazımız sana rehber olabilir!

1.Denizci tırnaklar

İstediğin her tonda yapabileceğin bu çapa şeklini, tırnağına baz rengi uygulayıp kurumasını bekledikten sonra, beyaz ojenin ucuyla önce bir nokta oluşturup ardından birkaç çizgi ve noktalar oluşturarak uygulayabilirsin.

 Screenshot

2.Ombre tırnaklar

Süngerlerden elbette evde senin de vardır! İşte bu sünger yardımıyla ombre tırnak görünümünü oluşturabilirsin. Baz ojeni sürdükten sonra, seçtiğin ojelerden bir miktarı döküp iki rengi karıştır ve süngeri b ojelere batırıp tırnağının üzerine uygula. Son kat olarak da cila uygula ve ombre tırnakların hazır.

Screenshot (1)

3.Renkli şeritler

Grafik desenleri tırnaklarına taşımak istersen seloteyplerden yardım alabilirsin. Seloteypten şeritler kesip tırnaklarına yanlamasına yapıştır ve diğer tondaki ojeni uygula. İşte bu kadar!

Screenshot (2)

4.Uğur böceği tırnaklar

Sevimli bir uğur böceğine ne dersin? Kırmızı, siyah ve beyaz oje bu görünüm için yeter! Birkaç çizgi ve noktacıklarla uğur böceği tırnağın hazır!

 Screenshot (3)

5.Grafik desenler

İşte seloteypten yardım alabileceğin bir başka tırnak sanatı! Selobanttan çeşitli desenler kesip tırnağının üzerine yapıştır ve farklı ojeler uygula. Çok kolay değil mi?

Screenshot (4)

6.Noktacıklar

Tel tokalarla tırnak sanatı yapmak hiç aklına gelir miydi? Tel tokaların ucundaki minik toplarla kolayca küçüklü büyüklü noktacıklar oluşturabilirsin.

Screenshot (5)

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak