Bilgi

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Macera ve aksiyon filmlerinden hoşlananlar için tam bir başyapıt niteliliğinde olan filmi izlerken soluksuz kalacaksınız. Ninja kaplumbağalar filmi ilk seriden itibaren çok sevilmiş ve hep devamı aranmış bir filmdir. Sinemaseverler uzun süredir bu filmi beklemektedir. Ninja kaplumbağaların maceraları bu film ile birlikte devam ediyor.

Küçük büyük herkes tarafından film çok sevilerek izlenmektedir. Uzun yıllar filmle ilgili bir çalışma yoktu ta ki 2014 yılına kadar sinemaya tekrar bu hareketlilik kazandırıldı. Ninja kaplumbağaların o hareketli maceraları kaldığı yerden devam ediyor. İlk serilerden aklımızda kalan 4 genç kaplumbağanın shredder’in hain planlarına karşı mücadeleleri genişleyerek devam etmektedir. Yine New York şehrini koruma görevini kendilerine vazife bilen bu yetenekli kaplumbağalar Shredder’in hapisten kaçmasıyla kendilerini yeni bir maceranın içerisinde bulmaktadır. Hapishaneden kaçan Shredder yine dünyayı ele geçirmeyi kafasına koymuş ve iki adamıyla birlikte harekete geçmektedir. 4 kahraman kaplumbağamız maskeli kahraman Casey ve gazeteci arkadaşları April’in destekleriyle Shredder’i durdurmaya çalışacaktır. Ancak bu sefer Shredder tek başına değildir ondan daha tehlikeli ve etkili olan Krang adlı düşmanla da mücadele etmek zorunda kalacaklar. Yani sizleri yine soluksuz bir macera bekliyor.

Filmin yönetmeni David Green olarak karşımıza çıkmakta oyuncu kadrosu içerisinde de Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell gibi tanınmış isimler yer almaktadır. Bu filmi kesintisiz ve yüksek kalite olarak bu adresten izleyebilirsiniz. http://filmindiriyoruz.biz/ninja-kap…s-5-10641.html

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Resim Galeri

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak