Bilgi

Parfümünüz daha kalıcı olsun

Parfümünüz daha kalıcı olsun

Sabahleyin sıktığımız parfüm öğleden sonradan değil oluyor. Aralıksız parfüm uygulamak ise ivedi tükenmelerini sağlıyor. Birkaç minik değişiklikle parfümünüzün kalıcılığını arttırabilirsiniz. İşte gün boyu güzel koku gibi kokmanızı sağlayacak o öneriler.

Zinde kokular seçin

Misket limonu kokuları daha çabuk yok olurken baharatlı ve ağaçsı kokular daha daimi olur. böylece kalıcılığı daha fazla olan kokuları tercih edin.

Başvuru Formu yeri

Parfümü, bilekleriniz gibi vücudun en sıcak olan bölgelerine sıkın. Ayrıca bilekleriniz dışarıya vücudunuzun öteki sıcak bölgeleri karın, göğüs kafesi, diz kapağı ve kulak arkasıdır. Karoser sıcaklığı kokunun artmasını sağlar ve böylece üst, orta ve son notalar tamamen vücudunuzda hissedilir.

Parfümü yedirmeyin

Parfümü sıktıktan sonradan bileklerimizi birbirine ovuşturarak parfümü yediririz. Ama bu parfümün daha az vücudumuzda kalmasına niçin olur. Çünkü bu yedirme hareketi, üstteki notaları kırarak geriye yalnızca orta ve son notaları bırakır.

Kullanım zamanı

Vücudunuz adamakıllı nemli iken duştan sonradan vücudun ter noktalarına parfüm sıkmak doğrudur. Çünkü ekstra nem, parfümü vücudunuza hapsetmeye yardımcı olur. Fakat bu şart bazen ipek bluzlarınızda leke yaparken aksesuarlarınızın kararmasına niçin olabilir.

Onları dürüst yerde bulundurun

Isıya maruz kalmak ve nem, parfümün içindeki koku moleküllerinin kırılmasına neden olur. bu nedenle parfümlerinizi banyo gibi evinizin çok artı ısıya ve neme maruz kalan bölgelerinde bulundurmayın. Onları defalarca evinizin soğuk ve kuru bölgelerinde tutun.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak