Bilgi

Paykasa Kart Satın Almak

İnternette alışveriş yapmak için güvenli bir ödeme yöntemine ne dersiniz? Kredi kartı kullanmanıza gerek kalmadan alışveriş yapabileceğiniz ve güvenli bir şekilde ihtiyacınız olan ürün ya da hizmeti alacağınız bu yöntem ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Paykasa ödeme yöntemi ile öncelikle bir ön ödemeli kart almalısınız. Nasıl Paykasa Alabilirim? Diye merak ediyorsanız eğer bu da oldukça kolay bir işlemdir.

Paykasa kart satın al işlemi için öncelikle Paykasaalim sitesine giriş yapın ve daha sonra sohbet bölümünde yer alan müşteri temsilcimize bağlanarak kartlar hakkında bilgi alabilir ve ödeme yapabileceğiniz banka hesabını sorabilirsiniz. Aldığınız hesap numarasına kart bedelini yatırdıktan sonra ön ödemli kartınız size 10, 15, 20, 25, 30, 40 ,50,60 ,70, 100,150, 200 ve 250, 500, 1000, Euro ve katları şeklinde teslim edilecektir. O yüzden mutlaka fiyatını öğrenmeden ödeme geçmeyin.

Paykasa kart bozdurma işlemi de tamamen aynı şekilde yapılmaktadır. Yine müşteri temsilcisi ile görüşerek elinizdeki kart hakkında bilgi verebilir ve bozdurma fiyatı alabilirsiniz. Daha sonra kartınızdaki bakiye çekilip size hesaplanan tutar havale banka ödeme yolu ile verilecektir. Oldukça güvenli bir şekilde alım satım işlemlerinizi sitemiz üzerinden yapabileceksiniz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak