Bilgi

Pineta Park Deluxe Hotel Uygun ve Kaliteli Otel

Günlük Fiyat 50 TL Ortalamasında

Muğla ilinin Marmaris Siteler bölgesinde bulunmaktadır. 10.000 m² `lik alana 5 kat olarak inşa edilmiştir. Denize mesafesi 300 metre, havaalanına mesafesi 90 km, şehir merkezine mesafesi 2.5km `dir. Birbirinden güzel aktiviteleri, eğlence mekânları lezzetli yemekleri temiz havası ile Pineta Park Deluxe Hotel sizlere çok özel tatil imkânları sunuyor..

KONUM ÖZELLİKLERİ

Mevkii: Siteler Denize Mesafe: 300 m.Otogara Mesafe: 5 km. Havaalanına Mesafe: 90 km.Barlar Sokağına Mesafe: 3 km. Şehir Merkezine Mesafe: 2.5 km.

TESİS AKTİVİTELERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

DENİZ VE HAVUZ ÖZELİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

KONSEPT ÖZELLLİKLERİ (*) işaretli özellikler ücretlidir

Herşey Dahil Konsept ÖzellikleriKahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)Snack Saati (14:00 ile 16:00 saatleri arasında)Öğle Yemeği (12:00 ile 13:30 saatleri arasında)Coffe Break (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)
Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler ücretsizdir.

ALANSAL BİLGİLER

10.000 m² lik alana 5 kat olarak inşa edilmiştir.

BALAYI ÇİFTLERİ İÇİN EKSTRA OLANAKLAR (*) işaretli özellikler ücretlidir

Odaya Meyve Sepeti İkramıOda Süslemesi

ÖNEMLİ NOTLAR

* Tesis Marmaris bölgesinde Siteler mevkii’nde yer almaktadır.* Yaz dönemi Herşey Dahil 23.00’a kadar hizmet vermektedir.* Tesisin denize mesafesi 300 m’dir.* Halk plajı kullanılmaktadır. Şezlong, şemsiye hizmeti bulunmamaktadır.* Tesisin 230 odası mevcuttur. Std. odalar 18 m² genişliğindedir. Aile odaları tek geniş odadan oluşmaktadır.* Balayı konsepti mevcuttur.* Gün boyunca animasyon vardır.* Otopark mevcuttur,ücretsizdir.* Tesiste tombala ücretlidir.* Aile odalarında (family oda) / özel oda tiplerinde fiyatlarımız kişi başı fiyat üzerinden farklılıklar göstermektedir (ünite / oda fiyatları kullanılmaktadır)
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak