Bilgi

Pokemon Go Taktikleri

Pokemon go oyunu henüz çıkalı çok fazla bir zamqan geçmedi ancak oyunun içerisinde baktığınız da oyuncuların kendilerine göre stratejiler ve de yenilikler geliştirdiklerini ve keşfettiklerini görebiliyoruz.  Gerçek pokemon go oyunlarında olduğu gibi sizinde bu oyunda rakiplerinizi mutlaka geride bırakmanız yani sizin daha da hızlı pokemon yakalamanız gerekiyor. Pokemon karakterleri bilindiği üzere farklı bölgelere konumlandırılmış durumda bu yüzden nerede olduklarını bilmeniz zaman alıyor. Eğer ki kendinize göre bir takdiğiniz yoksa o zaman da bu size zaman kaybı olarak geri geliyor.

Pokemon oyunlarına baktığınız da burada en popüler karakterin Pikachu olduğunu görebilirsiniz kendisi aynı zamanda oyununda maskotu oluyor. Pokemon go taktikleri ile ilgili ne yazarsanız yazın karşınıza direk olarak o çıkacaktır. Pokemon go oynarken yapılacak bir şey var. Oyunun yapımcısının bir başka oyunu daha var oyunun ismi ingress o da aynı pokemon go tarzında ve iddia ediliyor ki yapım firması aynı oradaki oyunun yapısını pokemon oyununa işliyor. O oyunu takip ettiğinizde pokemonda başarısız olmazsınız. Kısa bir not düşmek gerekirse bu oyun içerisinde bulunan XM marker adlı bölgeler pokemonların nadir olanlarının çıktığı bölgeler.  Bu yüzden oyunla bağlantılı giderek pokemonlarınızı avlayabilme şansınız var.Oyun kullanıcıları şu ana kadar oyun hakkında ger zaman olumlu konuşuyor çünkü sıradan oyunların çok daha dışında bir yapıya sahip.

Oyun tercihleri arasında ilk sırada yer alan pokemon oyunu ülkemize henüz gelmemişte olsa bizler yine de bu işin bir piri olarak oyunu bir şekilde cep telefonumuza indirmeyi başarabilmiş durumdayız bu konuda dünya ile kesinlikle geride kalmayacak bir yapıdayız. Sonuç olarak teknolojinin tüm imkânlarını kullanabiliyoruz özellikle gençlerimiz bizim bu konuda oldukça azimli ve ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. Sonuçta küçüklükten beri oyun sektöründe olan insanlarız ve bir oyun denildiği zaman keyfini nasıl çıkaracağımızı çok iyi biliyoruz. Bu hangi oyun olursa olsun kesinlikle hiçbir şey fark etmiyor. Sonuç olarak pokemonda oynanabilen en güzel oyunların başında geliyor.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak