Bilgi

Rus kadınların güzellik sırrı

Rus kadınların güzellik sırrı

Rus kadınlara tarafından güzel edinmek kayda değer yok. Manâlı olan kendini nasıl güzel göstereceğini iyi anlamak. Sırları ise gerçekte fazla kolay. Afiyet ve doğallığın birleşiminin çekicilik olduğunu biliyorlar. İşte Rus kadınlarının çekicilik sırları…

Rus kadınların güzellik sırları

Çekicilik sırları

– defalarca sağlık durumu ön planda. O hâlde dinç bir beden için spor koşul. Bunun sonucu da sıkı bacaklar, fit bir beden çağırmak.

– Saçlar manâlı. tekrar tekrar iyi taranmış ve yumuşacık olmalılar. Işıl ışıl parlayan saçlar, güzelliğin tamamlayıcısı demektir.

– Kadını kadın gibi bildiren topuklu ayakkabılar. Bunun yanında elbette tamamlayıcısı çantalar ve aksesuarlar da kayda değer.

– Hem iyi bir dış görünüş için olmazsa olmaz kıyafet seçimi. Fiyatı Yüksek kıyafetler koşul yok, ucuz kıyafetler de seçim edilebilir. Yeter ki dürüst parçalar bir araya getirilsin.

– Renkler de manâlı, güzelliğin bir parçası olabilir. En fazla doğal renkler seçim edilmeli ve Rus kadınlara tarafından bu renkler; siyah, beyaz, gri, bej.

– Rus kadınlar, iç çamaşırı konusunda oldukça hassas. Böylece ama, iç çamaşırının olmaması dıştan görünen sütyen askıları ve dikiş izlerinden daha iyidir.

(Rus Yayınlama Kurumu Sputnik’e teşekkür ederiz.)

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak