Bilgi

SATILIK EV VE YAZLIKLAR

SATILIK EV VE YAZLIKLAR

 

Satılık ev ararken evin kullanım amacı, hangi semtte bulunduğu, oda sayısı, toplam metrekaresi, ısıtma tipi, güneşi görme durumu, bina yaşı ve geçirdiği tadilatlar ve tabiî ki evin değeri oldukça önemlidir. Her biri ev satın almak ya da uzun süreli kiralamak için bir kıstas olup bu kıstaslar da kişiden kişiye değişebilmektedir. Aynı zamanda zevk ve tercihler de bu konuda önem arz eder. Fakat bir evin çabuk satılabilmesi için uygun bir muhitte ve uygun fiyatta olması pek çok kıstası geride bırakacağı için yeterli olmaktadır.

 

Antalya’da Satılık Yazlık ve Daireler

 

Güney şehirlerinden biri olan Antalya’da yerleşik olarak yaşayan kişiler olduğu gibi birçok insan da yazlık satın alıp bu şehirde konaklamak ister. Antalya satılık yazlık ev seçenekleri genelde Kundu, Kemer ya da Side gibi uzak tatil beldelerinde olabileceği gibi Konyaaltı ve Lara gibi hem şehir içi hem de deniz kıyısında olabilmektedir. Semt kriterine göre değerlendirilen satılık daire ister müstakil ister dubleks daire olarak tercih edilebilir.

 

İstanbul’da Yerleşim

 

İstanbul’da çok sayıda yerleşik insan olduğu gibi bu insanların da birçoğu kendilerine ait olabilecek satılık ev aramaktadır. İstanbul satılık ev ararken genelde emlakçı ve gayrimenkul danışmanlarına başvurulur. Bunun sebebi ise çok sayıda ev olması ve hızlı bir satın alma için alıcıdan önce bir ön değerlendirme yapacak kişi olması gerekliliğidir.

 

 

 

 

 

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak