Bilgi

The Walking Dead 7. sezonu

Ekranlarda birçok dizi bulunmakla birlikte bunlar arasında her bölümü ayrı bir konu olan, tüm senaryosu ve sahneleriyle sinema filmlerini aratmayan The Walking Dead dizisini severek izleyenlerin sayısı her geçen gün çoğalıyor. The Walking Dead dizisi 2010 yılının ekim ayında başlayan ve bir çizgi romandan kurgulanarak 6 sezon boyunca devam etmekte olan bir dizidir. The Walking Dead izleyenlerin 6. sezonun bitmesile ekim ayı sonuna doğru başlayacak olan The Walking Dead 7. sezonu izlemek için sabırsızlanmaktadır.

Henüzi The Walking Dead dizisini hiç izlemediyseniz mutlaka The Walking dead 7. sezon 1. bölüm izleyerek dizinin ne kadar muhteşem bir dizi olduğunu görebilirsiniz. The Walking Dead 7. sezon izleyeceklerin bu sezon Rick ve arkadaşlarının karşılacağı zorluklardan haberdar olması gerekiyor. Zira son bölümde bir grubun arkadaşlarını öldürdüğü için Rick ve grubunu esir alarak onları köle gibi çalıştırmak isteyen yeni bir grupla karşı karşıyayız. Bu grup diğer gruplardan farklı olarak barınaklara sahip ve oldukça güçlü bir grup olduğu görülmektedir.

The Walking Dead dizisinin en çok izlenmesini sağlayan zombiler dizide aylaklar olarak adlandırılmaktadır. The walking dead dizisinin başrol oyuncularının da başarısı göz ardı edilemez. The Walking dead dizisini izlemek için sizde www.dizi10.com adresine girerek hd kalitede diziyi izleyebilir ve bu muhteşem dizinin tutkunu olabilirsiniz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak