Bilgi

Yaz Aylarına Hazırlık İçin Tüyolar

Havaların ısınmasıyla birlikte pozitif kilolarınız gözünüze batmaya başladıysa yaz aylarına hazırlık için derlediğimiz bu yazımıza bir göz atın!

Kış aylarının fazla yemek yeme istediğini geri çeviremediğimiz için geri dönüşü olan bu fazla kilolardan bundan böyle kurtulmalıyız.

Peki ama nasıl diyorsanız sizler için bir fikrimiz var. Yaz aylarına hazırlık için şok diyetler yerine önerimiz sağlıklı besin. Unutmayınız ama en güzel ve en kalıcı diyet dinç besin sonucu kilo verme işlemi.

Derhal sizlere yaz aylarına hazırlık için dinç beslenme tüyolarını paylaşacağız.

Yaz Aylarına Hazırlık İçin Tüyolar

Herbalife Besin Danışma Kurulu Üyesi Doç. Dr. İsmet Tamer, yaz gelirken uygulayabileceğimiz sağlık durumu önerilerini paylaştı.

-Yaz aylarına hazırlık için ilk tüyomuz bol su harcamak, Günde en düşük 10-12 bardak su için.
-Bol yürüyüş yapmaktan kimseye zarar gelmez. Vücudunuzu yaz aylarına sıralamak için günde 30-45 dakika yürüyüş yapın.
-Güne kahvaltı yapmadan başlıyorsanız vücudunuzu yaz aylarına hazırlayamazsınız. Gün boyu enerjik hissetmek için güne kahvaltıyla başlayın.
-Jurnal içtiğiniz kahve ve çayın haddi hesabı yoksa biraz dur demelisiniz. Çaydan kahveden aldığınız günlük kalori kilo almanıza zemin hazırlar.
-Vücudunuzu yaz aylarına aranje etmek için ara öğünlerinizi iyi değerlendirin. sık sık ama az eksik beslenin ve defalarca benzer şeyleri yemeyin.
-Sofranızda ne değin fazla çeşit olursa pek iyi, Günlük almanız gereken besin miktarını ama farklı yiyecek ve içeceklerden alabilirsiniz.

Sizin önerileriniz neler?

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak